LISTA ZWYCIĘZCÓW

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Jakub P.

Marta T-D.

Krzysztof K.

DJUWEX D.

Jarosław W.

Agnieszka R.

Anna S.

Krystian K.

Wojciech N.

Anna Ś.

Anna K.

Piotr S.

Krystian G.

Mateusz C.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Agnieszka A.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Sara K.

Piotr P.

Anna G.

Robert P.

Wiesław S.

Tomasz K.

Krzysztof M.

Lucyna B.

Magdalena W.

Małgorzata O.

Przemysław G.

Rafał M.

Agnieszka M.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Renata J.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Aleksandra P.

Karolina U.

Radek Ż.

Daniel T.

Zbigniew K.

Andrzej M.

Barbara K.

Krystyna B.

Izabela H.

Iwona Ł.

Jarosław K.

Paulina C.

Marlena P.

Felicja B.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Kasia K.

NAGRODA GŁÓWNA (skuter elektryczny Vespa)

Paweł P.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Marzena K-S.

Stanisława C.

Katarzyna J.

Katarzyna P.

Bogumiła P.

Marcin K.

Danuta W.

Filip S.

Karol K.

Adam M.

Sylwia G.

Katarzyna C.

Barbara P.

Grażyna N.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Konrad B.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Małgorzata W.

Paulina M.

Katarzyna P-B.

Rafał K.

Marek W.

Łukasz K.

Dorota S.

Marcin W.

Piotr D.

Monika N.

Jacek B.

Anna J.

Katarzyna M.

Katarzyna W.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Andrzej T.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Łukasz K.

Edyta W.

Grzegorz B.

Iwona K.

Dorota T.

Ilona F.

Aneta W.

Urszula M.

Mariusz M.

Agnieszka A.

Łukasz S.

Maria T.

Piotr W.

Teresa P.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Grażyna B.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Ilona W.

Jakub G.

Andrzej K.

Krystyna J.

Mirosława G.

Piotr F.

Michał C.

Irena K.

Anna S.

Marcin B.

Jolanta C.

Zbigniew B.

Irena Ś.

Milena P.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Krystian L.

NAGRODA GŁÓWNA (skuter elektryczny Vespa)

Sylwia B.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Adrian W.

Agnieszka M.

Kamil B.

Katarzyna G.

Barbara T.

Agnieszka G.

Diana K.

Halina K.

Izabela L.

Agnieszka S.

Maria G.

Rafał K.

Gabriela L.

Zofia L-P.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Karolina S.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Małgorzata J.

Agnieszka A.

Grzegorz W.

Katarzyna J.

Wojciech B.

Patrycja W.

Mateusz Z.

Joanna J.

Dawid O.

Józef D.

Weronika K-L.

Józef P.

Marcin Z.

Patrycja S.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Tomasz G.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Jolanta Ś.

Bożena T.

Magdalena M.

Joanna K-M.

Paweł P.

Bartłomiej P.

Regina B.

Ryszard K.

Ewa W.

Rafał M.

Błażej W.

Michał B.

Michał B.

Sylwia R.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Aneta W.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Marta J-K

Robert P.

Jolanta W.

Kazimierz K.

Jarosław O.

Maria P.

Krzysztof S.

Lucyna F.

Krustyna M.

Łukasz W.

Robert D.

Andrzej B.

Bartosz B.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Krzysztof M.

NAGRODY III STOPNIA (karta przedpłacona 500 zł)

Natalia K.

Katarzyna T.

Natalia N.

Julita W.

Danuta W.

Michał W.

Krzysztof N.

Aneta N.

Ewa S.

Joanna C.

Wojciech W.

Adam B.

Daniel S.

Martyna M.

NAGRODA II STOPNIA (rower elektryczny KROSS)

Artur R.

NAGRODA GŁÓWNA (skuter elektryczny Vespa)

Wojciech W.